0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Впровадження програми кредитування фізичних осіб спільно з ПАТ «ХК «Київміськбуд»

З урахуванням потреби населення у придбанні якісної та сучасної нерухомості, ПАТ «КРИСТАЛБАНК» спільно з будівельною корпорацією «Київміськбуд» розроблена та впроваджена схема кредитування фізичних осіб на «первинному» ринку нерухомості «ЖИТЛО МАЙБУТНЬОГО».

Перевагами програми кредитування є

  • швидке прийняття рішення про можливість кредитування та отримання банківського кредиту, гнучка процедура погодження, індивідуальний підхід до кожного клієнта;

Термін між наданням документів потенційними позичальниками (покупцями об’єктів будівництва) та остаточними перерахуванням кредитних коштів на рахунки ПАТ «ХК «Київмськбуд» складатиме – до 10 робочих днів.

  • конкурентний рівень процентних ставок за кредитом в Банку, зручна для клієнта схема погашення кредитних коштів (ануїтет або класична – на вибір клієнта), зручний термін кредитування, мінімальний розмір власного внеску, дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій та без будь – яких обмежень;

Процентна ставка 21% до 23% річних в національній валюті, термін кредитування (від 1 до 10 років), власний внесок – від 30% від вартості об’єкту нерухомості, відсутність вимог Банку щодо додаткового забезпечення.

  • Мінімальний пакет документів для прийняття рішення про надання кредитних коштів;

Для розгляду та прийняття рішення Банком, необхідно: заповнити анкету, надати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код, документи, що підтверджують наявність шлюбних відносин, документи, що підтверджують отримання доходу*

  • Зручне місце розташування консультантів Банку

Консультацію щодо документів, умов кредитування та безпосередньо пакет документів, клієнти отримують/надають для прийняття рішення безпосередньо у Відділі продажів «Київміськбуд» за адресою: м. Київ, вул. Суворова, 4/6 або завітавши до Відділення ПАТ «КРИСТАЛБАНК» за адресою: м. Київ, вул. Суворова,4/6, тел. (044) 590-4663.

   * Банк залишає за собою право запросити додаткові документи.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.07.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 22,7 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 15 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон, Комсомольск, Луцьк.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація