0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Приватним клієнтам
  • Платежі та перекази

Е-ліцензії на перерахування іноземної валюти за кордон

Починаючи з 04.10.2017 р. АТ «КРИСТАЛБАНК» розпочав прийом документів від клієнтів – фізичних осіб (крім підприємців) з метою подачі документів на отримання клієнтами е-ліцензій на здійснення валютних операцій в Національному Банку України.

Скористатися е-ліцензіями фізичні особи зможуть для здійснення трьох видів валютних операцій:

  • для інвестицій за кордон;
  • з розміщення коштів на власних рахунках за межами України,
  • з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

Документи для одержання е-ліцензії

  • заява до Національного банку про видачу е-ліцензії (заповнюється в Банку)
  • документи, що свідчать про наявність у фізичної особи (заявника) доходів у сумі, достатній для здійснення переказу коштів на підставі е-ліцензії. Такими документами можуть бути декларації про майновий стан і доходи з відміткою контролюючого органу України про їх отримання, довідки (відомості) контролюючого органу про суми виплачених фізичній особі (заявнику) доходів та сплачених податків, інформація з офіційного сайта Національного агентства з питань запобігання корупції, тощо;
  • оригінали або копії документів, що підтверджують мету здійснення переказу з України (договір (контракт), рахунок (інвойс) та/або інші документи, що використовуються в міжнародній практиці). Ці документи повинні містити інформацію про найменування/прізвище, ім’я, по батькові (за наявності); країну місцезнаходження/місце проживання одержувача переказу; найменування та країну місцезнаходження банку та реквізити рахунку, на який здійснюється переказ; найменування валюти; суму переказу до сплати; призначення (мету) переказу. Зазначені документи не подаються в разі отримання е-ліцензії для розміщення фізичною особою (заявником) коштів на власному рахунку за межами України.

Обмеження

Згідно рішення Постанови Правління НБУ №54 від 15.06.2017 р. на підставі е-ліцензій фізична особа зможе протягом одного календарного року перерахувати іноземну валюту за кордон на загальну суму до 50 000 доларів США (в еквіваленті). 

Тарифи комісійної винагороди на розрахунково - касове обслуговування, що надаються фізичним особам, при здійсненні валютних операцій на підставі індивідуальних ліцензій в електронній формі

Друк

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація