0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       

  Стартувала програма «Доступна "Сім"»

   

   

  З 01 березня 2021 року АТ «КРИСТАЛБАНК» запровадив нову програму кредитування фізичних осіб на придбання нерухомості на вторинному ринку з фіксованою ставкою - «Доступна "Сім"».

  Детальніше

  Внесення змін до Тарифів на розрахунково-касове обслуговування юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність.

  До уваги Клієнтів!

  Доводимо до Вашого відома, що з 01 квітня 2021 року АТ «КРИСТАЛБАНК» вносить зміни до тарифних пакетів комісійної винагороди на розрахунково-касове що надається ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ, ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ – ПІДПРИЄМЦЯМ та ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ («START», «START» - нотаріуси, адвокати (самозайняті особи)», «AKTYV», «AKTYV-FC» та «PREMIUM-FX».

  Детально з новими Тарифами Ви можете ознайомитись за посиланням.

  До уваги Клієнтів!

   

   

  Повідомляємо, що платіжна система RIA продовжила акцію на відправлення грошових переказів з України в Грузію, Вірменію та Молдову до 31 травня включно!

  Тариф на відправлення грошових переказів з України в Грузію, Вірменію та Молдову становить - 0,8% від суми грошового переказу.

  Детальніше

  До уваги Клієнтів!

  Повідомляємо, що з 22.02.2021 року АТ «КРИСТАЛБАНК» вступить в дію тарифний пакет « AUTO SWIT» для фізичних осіб, при здійсненні операцій з використанням поточних рахунків в іноземній валюті у відділеннях/дирекціях АТ «КРИСТАЛБАНК»

  Ознайомитись з новими тарифами можливо за посиланням.

  ДО УВАГИ АГРАРІЇВ!

  Пропонуємо вигідні умови зарахування орендної плати за земельні паї на платіжні картки фізичних осіб–орендодавців, емітовані АТ «КРИСТАЛБАНК».

  Наші переваги:

  1. Швидке та надійне зарахування коштів на рахунки фізичних осіб-орендодавців.
  2. Вигідний та прозорий тариф.
  3. Відсутність обмежень, щодо обов’язкового розрахунково-касового обслуговування вашого підприємства у АТ «КРИСТАЛБАНК».
  4. Прості та зрозумілі тарифи на обслуговування платіжних карток фізичних осіб – орендодавців в межах тарифного пакету «АГРАРНИЙ»:

  Детальніше

  Депозити
  Депозитні програми для фізичних осіб
  Грошові перекази
  Міжнародні системи
  грошових переказів
  Мережа відділень
  Місцезнаходження,
  контактна інформація