0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       

  Новорічна Акція для вкладників КРИСТАЛБАНКу!

  З нагоди Новорічних свят КРИСТАЛБАНК запускає Акцію для клієнтів фізичних осіб. Клієнти, які у термін дії Акції - з 01 грудня 2020 р. по 28 лютого 2021 р. - оформлять депозитний вклад у гривні строком розміщення на 6 місяців або 370 календарних днів, отримують гарантовані додаткові бонуси до 0,75% до базової процентної ставки.

  Детальніше

  Внесення змін до Тарифів при здійсненні операцій з використанням СДБО «Інтернет-банкінг» My CRYSTALBANK

  До уваги Клієнтів!

  Доводимо до Вашого відома, що з 01 січня 2021 року АТ «КРИСТАЛБАНК» вносить зміни до "Тарифів при здійсненні операцій з використанням СДБО «Інтернет-банкінг» My CRYSTALBANK"

  Детально з новими Тарифами Ви можете ознайомитись за посиланням.

  Внесення змін до Тарифів на розрахунково-касове обслуговування юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність

  До уваги Клієнтів!

  Доводимо до Вашого відома, що з 15 грудня 2020 року АТ «КРИСТАЛБАНК» вносить зміни до тарифних пакетів комісійної винагороди на розрахунково-касове що надається ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ, ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ – ПІДПРИЄМЦЯМ та ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ («START», «START» - нотаріуси, адвокати (самозайняті особи)», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «AKTYV-FC» та «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE».

  Детальніше

  Зміни в роботі регіональної мережі АТ «КРИСТАЛБАНК»

  До уваги Клієнтів!

  У зв’язку з реорганізацією регіональної мережі, призупиняється діяльність Відділення №31 в м. Львів АТ «КРИСТАЛБАНК» за адресою: 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Івана Франка, 43.

  З 21.12.2020 року обслуговування та супроводження Клієнтів за рахунками/договорами (з дотриманням існуючих умов по укладеним раніше договорам) буде відбуватися у Відділенні №32 в с. Малехів за наступною адресою: 80383, Львівська обл., Жовківський район, с. Малехів, вул. Тараса Дороша, буд. 20 літера «А»; т.: (032) 253-09-20.

  За даною адресою Ви можете здійснювати платежі, листування та/або отримання/надання документів Банку.

  Акцію «Сплачуй за навчання – заощаджуй на здійснення мрій» продовжено

  КРИСТАЛБАНК продовжив термін дії Акції «Сплачуй за навчання – заощаджуй на здійснення мрій» до 31 березня 2021 року (включно). Здійснюйте платежі на користь навчальних закладів (з будь-яким призначенням платежу – за навчання, гуртожиток, сертифікацію тощо) з комісією лише 0,4% (min 15 грн.). Акція діє для клієнтів фізичних осіб.

  Детальніше

  Депозити
  Депозитні програми для фізичних осіб
  Грошові перекази
  Міжнародні системи
  грошових переказів
  Мережа відділень
  Місцезнаходження,
  контактна інформація