0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Урочисте відкриття нового Відділення «КРИСТАЛБАНК» у місті Київ

ПАТ «КРИСТАЛБАНК» продовжує реалізовувати стратегію розширення своєї мережі. 18 травня 2016 року відбулось урочисте відкриття нового Відділення Банку в м. Київ.

Нове Відділення №12 в м. Київ розташовано за адресою м. Київ, проспект Лобановського (попередня назва проспект Червонозоряний), 17 та надає широкий спектр банківських послуг. Зокрема, прийом вкладів від фізичних та юридичних осіб, відкриття та обслуговування поточних рахунків, здійснення грошових переказів, валютно-обмінні операції, весь спектр операцій за картковими рахунками.

Клієнти нового Відділення стандартно, як прийнято в інших Відділеннях ПАТ «КРИСТАЛБАНК», отримають швидке та якісне обслуговування за розрахунково-касовими операціями, мають змогу здійснити відправлення усіх видів платежів, в т.ч. сплати комунальних платежів та комплексне обслуговування бізнесу.

«Відділення ПАТ «КРИСТАЛБАНК», що розташоване у приміщенні, в якому надаються послуги Клініки «МедБуд, безумовно, прагне до високої оцінки клієнтів, які звернуться до Відділення Банку. Фізичним та юридичним особам запропоновані якісні та вигідні умови обслуговування, індивідуальних підхід до кожного клієнта – наш девіз», - зазначає начальник Відділення №12 в м. Київ Торопова Наталія.

«Відкриваючі нові Відділення Банку в не самий легкий час для Країни та банківської системи в цілому, ми прагнемо високим сервісом та повним переліком послуг не тільки повернути довіру клієнтів до Банків нашої країни, а й діями всіх працівників, від керівництва Банку до рядових працівників на робочих місцях, досягти надійного європейського рівня послуг для клієнтів», - підкреслює заступник Голови Правління Ігор Олійник.

Детальну інформацію щодо послуг Банку та роботи Відділення №12 в м. Київ можна дізнатися на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону (044) 590-46-64.

Режим роботи відділення: понеділок—п'ятниця — з 9.00 до 18.00, без перерви.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.05.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 14 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 12 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація