0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Розширення послуг Банку в Кременчуцькій дирекції (відділенні №4)

ПАТ «КРИСТАЛБАНК», розуміючи актуальність потреби клієнтів в збереженні цінностей і документів, саме під час літніх відпусток, радий повідомити про надання послуг з оренди сейфів вже в третьому відділенні Банку, а саме: Кременчуцькій дирекції (Відділення №4) ПАТ«КРИСТАЛБАНК» за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна (попередня назва Леніна), буд.23.

До послуг клієнтів пропонуються сейфи різних розмірів на будь – який зручний строк оренди (від 1- го до 365 днів), гнучкі та доступні ціни (від 2,50 грн. до 6,50 грн./за добу в залежності від строку оренди), надійність захисту, зручний час відвідування приміщення та неможливість доступу до орендованих сейфів сторонніх осіб, все це поєднано в послузі Банку «оренда індивідуальних сейфів для збереження цінностей та документів».

Крім того, для діючих клієнтів Банку - власників платіжних карток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» MasterCard Platinum PayPass та MasterCard Platinum PayPass - надається знижка до 50% від вартості послуги користування сейфами.

«Розуміючи не завжди зручний розмір грошових коштів, у вигляді застави за ключ від банківського сейфу, зазвичай в інших банківських установах, зазначений розмір стано ве від 1 500,00 грн., в Кременчуцькій дирекції (Відділенні №4) ПАТ «КРИСТАЛБАНК», зазначена вартість застави станове лише 200,00 гривень та повертається клієнту у день закінчення договору оренди сейфу. Крім того, юридичні особи, також можуть скористатися послугою оренди сейфу за вигідними для них умовами. І, на додаток, ПАТ «КРИСТАЛБАНК» пропонує послугу оренди банківських сейфів 2 (Двом) фізичним особам одночасно (відвідування та користування сейфом можливо при присутності двох власників одночасно)», - коментує нову послугу, що пропонується у Кременчуцькій дирекції (Відділенні №4) ПАТ «КРИСТАЛБАНК» - директор дирекції Микола Олександрович Рилін.

«Саме в період літніх відпусток , збереження грошових коштів, коштовностей, документів та родинних реліквій в надійному місці - відділенні Банку, захист приміщення якого відповідає всім вимогам технічного облаштування, а банківські сейфи у сховищі мають найнадійніший клас опору,підтверджений сертифікатом Держстандарту України - є додатковою гарантією спокійного та безтурботного відпочинку наших клієнтів. Впевнений, нова послуга ПАТ «КРИСТАЛБАНК», безумовно стане в нагоді всім діючим та новим клієнтам нашого Банку», - коментує Заступник Голови Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» Ігор Анатолійович Олійник.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.06.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 19,7 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 14 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон, Комсомольск.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація