0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Продовження стратегії розвитку регіональної мережі. Урочисте відкриття відділення "КРИСТАЛБАНК" в м. Комсомольськ

«З 03 червня 2016 року в місті Комсомольськ на центральній вулиці за адресою: проспект Героїв Дніпра, 65, відкрито та повноцінно функціонує Відділення №14 ПАТ "КРИСТАЛБАНК", яке з дня відкриття надає повний спектр банківських послуг фізичним так юридичним особам. ПАТ «КРИСТАЛБАНК», який представлений в Полтавському регіоні: Кременчуцькою дирекцією та новим відділенням в м. Комсомольськ, має досить амбітні цілі щодо відкриття нових відділень в даному регіоні», - коментує новину відкриття ще одного нового Відділення Банку в м. Комсомольськ, - Голова Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Андрійович Гребінський.

«Приєднавшись до команди ПАТ «КРИСТАЛБАНК», всі працівники нового Відділення №14 в м. Комсомольськ своєю роботою та кваліфікацією  націлені на високий рівень обслуговування клієнтів, сподіваємося, що завітавши вперше до нового Відділення ПАТ «КРИСТАЛБАНК», всі клієнти стануть нашими постійними партнерами», - додає начальник Відділення №14 в м. Комсомольськ Олександр Кондратенко.

Детальну інформацію щодо послуг Банку та роботи Відділення №14 в м. Комсомольськ можна дізнатися на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону тел: (05348) 6-19-15.

Режим роботи відділення: понеділок—п'ятниця — з 9.00 до 18.00, без перерви.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.06.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 19,7 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 14 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон, Комсомольск

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація