0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Відкриття нового відділення «КРИСТАЛБАНК» на Позняках (м. Київ)

Розширяючи представництва в столиці нашої країни, ПАТ «КРИСТАЛБАНК», радий повідомити, про відкриття нового Відділення Банку в столичному районі м. Київ - на вулиці Михайла Гришка, 8.

Нове Відділення №19 в м. Київ, розташоване на Лівобережжі Києва у багатонаселеному житловому масиві, що постійно зростає та будується.

Відділення надає клієнтам Банку повний спектр банківських послуг, включаючи депозитні вклади від фізичних та юридичних на зручний для клієнта строк та різноманітною виплатою процентів (щомісячною, щоквартальною, в кінці строку), обслуговуванні поточних рахунків фізичних та юридичних осіб, здійсненні грошових переказів, валютно-обмінних операції, обслуговування юридичних осіб за послугою «Клієнт-Банк» та багато інших послуг.

«В планах Відділення №19 в м. Київ ПАТ «КРИСТАЛБАНК», активна робота з населенням мікрорайону Києва з метою знайомства з послугами Банку. Швидкість будь – яких платежів, широкий спектр банківських послуг та найголовніше – надійність Банку, відтепер оцінять всі, хто завітає до нового Відділяння ПАТ «КРИСТАЛБАНК», - зазначає начальник нового Відділення №19 в м.Київ Ольга Бондаренко.

«Багатотисячний житловий масив Позняки, привернув увагу нашого Банку, як приклад поєднання сучасного будівництва та історії Києва. Сподіваємося, що вдале поєднання місцезнаходження, досвіду та працездатності команди нового Відділення Банку в найближчий час стане одним із найкращих на Лівобережжі нашої столиці», - підкреслює директор департаменту стратегічного розвитку Ігор Олійник.

2016.09.09 pozniaky

Детальну інформацію щодо послуг Банку та роботи Відділення №19 в м. Київ можна дізнатися на сайті.

Режим роботи відділення: понеділок-п'ятниця — з 9.00 до 18.00, без перерви.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.09.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 27,5 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 18 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон, Горішні Плавні та м. Луцьк.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів