A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК пропонує нові послуги мікробізнесу

КРИСТАЛБАНК запровадив нові тарифні пакети з розрахунково-касового обслуговування, які максимально відповідають потребам юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців з невеликими обсягами бізнесу.

«У своїй діяльності КРИСТАЛБАНК, насамперед, враховує інтереси своїх клієнтів, маючи на меті максимальне сприяння розвитку їх бізнесу і побудову довгострокових партнерських відносин шляхом надання продуктів і послуг, що максимально відповідають їх потребам, — зауважив начальник управління просування програм мікробізнесу Володимир Панчук.

— Тож, і наразі наші нові пропозиції розроблені з метою створення максимальних зручностей в обслуговуванні корпоративних клієнтів і при цьому враховують специфіку їх бізнесу. Таких тарифних пакетів на даний час ми запропонували два — «Зручний» і «Міжнародний». Обидва тарифних плани є зрозумілими і прозорими для клієнта, а також містять всі необхідні операції з РКО для ведення успішного та ефективного бізнесу. Крім того, сьогодні ми пропонуємо новим клієнтам — юридичним особам та фізичним особам — підприємцям скористатися акційними умовами: відкривши до 16 лютого 2017 року поточний рахунок в пакеті «Зручний», отримати можливість обслуговувати його протягом перших двох місяців без стягнення абонентної плати».

Довідково:

Тарифний пакет «Зручний» розроблено для суб’єктів господарської діяльності — національних компаній з невеликими обсягами бізнесу та фізичних осіб — підприємців, які потребують прості та зрозумілі банківські послуги для комфортного управління власними фінансами.

Тарифний пакет «Міжнародний» створено для суб’єктів господарювання, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю і мають річний обсяг виручки до 15 млн. грн. Пакет оптимально враховує потреби клієнтів, які регулярно користуються банківськими послугами.

З більш детальною інформацією що до розрахунково-касового обслуговування мікробізнесу Ви можете ознайомитись за посиланням.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація