A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Залишки на карткових рахунках клієнтів банку перевищили 20 млн грн

Залишки на карткових рахунках клієнтів КРИСТАЛБАНКу — держателів платіжних карток перевищили 20 млн грн станом на 30 листопада 2016 р. З початку року було випущено понад 3тис. карток міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

«Стратегія карткового бізнесу банку ґрунтується на розумінні того, що за даних умов розвиток даного сектору є пріоритетним серед усіх спрямованих на збільшення дохідності роздрібного бізнесу напрямків, — зазначив директор департаменту стратегічного розвитку Ігор Олійник.

— Але головне, картка повинна бути для українців зручним, безпечним і доступним платіжним інструментом для щоденного використання. Саме цю ідеологію ми й закладаємо в розробку наших карткових продуктів, попит на які підтверджує правильність обраної нами стратегії. Наразі ми пропонуємо картки міжнародної платіжної системи MasterCard різного класу, які максимально відповідають вимогам та статусу клієнта — від MasterCard Standard для першого знайомства з банком, до преміальної картки найвищого рівня MasterCard World Elite. Особливою перевагою усіх карток від КРИСТАЛБАНКу є можливість зняти кошти у банкоматі будь-якого вітчизняного банку без комісії».

Детальніше про платіжні картки Ви можете ознайомитися за посиланням.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація