A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Зимовий розмай пропозицій для держателів карток MasterCard від КРИСТАЛБАНКУ

Подарунки, гарний настрій та можливість долучитися до добрих справ дарує КРИСТАЛБАНК всім своїм клієнтам — держателям карток MasterCard напередодні новорічних і різдвяних свят.

 

Розрахувавшись карткою MasterCard з 03 грудня п. р. на сайті інтернет-гіпермаркету www.27.ua, отримайте безкоштовну доставку придбаних товарів у зручний для вас спосіб.

Саме таку можливість надає участь в акції «З Mastercard зручно сплачуєш — легко отримуєш!», яка проходить на всій території України, крім АР Крим та тимчасово окупованих територій по 31 січня 2017 р.

 

Детальніше


Акція «Різдвяна кава – твоя добра справа» проходить з 01 грудня п. р. в мережі заправок «ОККО», де можна не лише насолодитися філіжанкою запашної кави, а й долучитися до благодійництва. Розраховуйтеся за гарячій напій карткою MasterCard в грудні, і 2 грн з кожної оплати буде перераховано у фонд «Таблеточки» для допомоги онкохворим дітям.

Акція діє по 31 грудня 2016 р. включно на всіх заправках мережі «ОККО» на всій території України, крім АР Крим і тимчасово окупованих територій.

Детальніше


Відвідати найшвидші у світі зимові перегони в австрійському Кіцбюелі, де 17-22 січня 2017 року відбудуться 77-і гірськолижні змагання «Ханенкамм», зможе переможець акції «Зайняти найкращі місця на перегонах — БЕЗЦІННО».

Взяти в ній участь легко. Для цього потрібно зареєструватися в програмі Mastercard Більше та за розрахунки карткою MasterCard (крім карток Maestro) в торгово-сервісній мережі обмінювати кожні 10 балів на участь в акції.

Детальніше

 

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація