A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК відтепер і у Дніпрі

КРИСТАЛБАНК продовжує розширювати свою присутність у регіонах нашої країни. Наразі нове відділення відкрито у м. Дніпро за адресою: вул. Титова, 8.

Мешканці та гості міста можуть отримати у відділенні повний спектр банківських послуг високої якості: розрахунково-касове обслуговування, валютообмінні операції, миттєві грошові перекази, оплата комунальних та інших платежів, відкриття та обслуговування депозитних рахунків, відкриття і супроводження платіжних карток міжнародної платіжної системи MasterCard, надання консультаційних та інформаційних послуг щодо банківських операцій тощо.

«Місто, в якому КРИСТАЛБАНК відкриває чергове відділення, ми обрали не випадково, — зазначив директор департаменту стратегічного розвитку Ігор Олійник. — Ми переконані, що місту, який по праву називається центром металургійної промисловості та машинобудівництва, в якому успішно розвивається оптова та роздрібна торгівля, будівництво та туризм, стануть в нагоді якісні банківські послуги, а професійна команда, яка їх надає, зможе задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів — фізичних та юридичних осіб».

Нове відділення обслуговуватиме клієнтів — фізичних та юридичних осіб за таким режимом: Пн-Пт — з 09:00 до 18:00, операційний час — з 09:00 до 17:00; Сб-Нд — вихідні.

Дізнатися адреси відділень КРИСТАЛБАНКУ, а також режим їх роботи можна на сторінці корпоративного сайту.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація