A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК презентує «My CRYSTALBANK» — інтернет-банкінг для фізичних осіб

КРИСТАЛБАНК впровадив систему інтернет-банкінгу для фізичних осіб «My CRYSTALBANK». Тож, клієнти банку — держателі платіжних карток отримали цілодобовий доступ до управління власними грошима незалежно від місця свого перебування.

«У системі «My CRYSTALBANK» ми сконцентрували найкращі рішення з безпеки, швидкості та ефективності, які ринок дистанційного обслуговування може запропонувати на даний час, — зазначив директор департаменту інформаційних технологій Вадим Алифиренко. — Інтерфейс користувача простий і зрозумілий. Тому здійснення операцій за допомогою інтернет-банкінгу зручне та безпечне».

«В системі інтернет-банкінгу клієнтам доступні всі основні операції з рахунками та платіжними картками: здійснення платежів та переказів по Україні (у т.ч. комунальні платежі, поповнення мобільних телефонів, сплата за інтернет), відкриття та поповнення депозитів, погашення кредитів, одержання у режимі он-лайн інформації про стан власних рахунків, управління картковими лімітами, — додає директор департаменту продуктів роздрібного бізнесу банку Максим Андрієнко. — І це — далеко не повний перелік можливих операцій, що здійснюються за схемою 24/7 з будь-якої точки світу».

Спеціально для користувачів інтернет-банкінгу «My CRYSTALBANK» банк пропонує вклади-online, що дає клієнтам змогу брати участь у депозитних програмах банку, не відвідуючи відділень. Ставки за таким видом вкладів на 0,5% вищі, ніж за їх традиційними аналогами.

Аби підключитися до системи інтернет-банкінгу «My CRYSTALBANK» необхідно мати будь-яку картку КРИСТАЛБАНКу з підключеним сервісом SMS-інформування та залишком не менше 3 грн. Наразі підключення до системи — безкоштовне!

Дізнатися більше та скористатися цим сервісом можна на сайті КРИСТАЛБАНКу, вибравши на головній сторінці розділ «Інтернет-банкінг» чи перейти за посиланням.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація