A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК виступає партнером благодійного джазового концерту "МУЗИКА ДОСТУПНА КОЖНОМУ" для дітей з аутизмом.

                                  

В п’ятницю, 15 грудня, о 15:00 відбудеться джазовий концерт, на якому близько 70 дітей з аутизмом почують джазовий концерт 16-річного скрипаля-віртуоза Іллі Бондаренка, який підкорив своєю музикою кращі сцени світу. Напередодні Дня покровителя дітей Святого Миколая Ілля разом з чудовою джазовою піаністкою Наталею Лебедєвою, відомими музикантами з Аргентини - Флавіо Ромеро (контрабас) і Оскаром Жюнта (барабани) - гратиме для однолітків і юних друзів, яким рідко випадає нагода відвідати справжній концерт.

Захід став можливий за підтримки Державного підприємства НСК “Олімпійський”, унікального нейрохірурга, доктора Петра Лилика - Почесного консула України в провінції Буенос-Айрес, голові Української центральної репрезентації в Аргентинській республіці, директору Інституту внутрішньосудинної хірургії та інтервенційної радіології "ENERI", та партнера заходу “КРИСТАЛБАНК”.

Протягом концерту музиканти не лише гратимуть, але й разом зі спеціальними педагогами створять імпровізаційний оркестр з дітьми та проведуть музичні ігри.

Також наймолодші учні педагога скрипки Адндрія Малахова (вчитель Іллі Бондаренка), малюки-скрипалі Злата Аллахвердян (3 роки!), Андрій Матвейчук (4 роки!) і Анна Іванчик (7 років!) підготували музичний сюрприз!
Такий захід організований для дітей, які залучені до проекту Kids Autism Games. Ці діти неодноразово довели, що вони вміють бігати марафони, готувати, творити та багато іншого. Їм лише потрібен особливий підхід.

Концерт "МУЗИКА ДОСТУПНА КОЖНОМУ", спрямований на те щоб кожна особлива дитина та всі діти світу мали рівний доступ до музики, спорту та інших галузей - БЕЗ МЕЖ!!! Також проект має соціальний вектор, адже розповідає суспільству, що всі ми різні та закликає до толерантності.

Запрошуємо журналістів приєднатися до благодійного джазового концерту "МУЗИКА ДОСТУПНА КОЖНОМУ" для дітей з аутизмом.

Місце проведення: НСК “Олімпійський” (green-zone) м. Київ, вул. Велика Васильківська 55

Детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/events/1739077596387349/

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова: https://clck.ru/CHewz

Контактна особа: Коробко Марія +38(098)174-14-68, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація