0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Радник Голови Правління КРИСТАЛБАНКу стала лауреатом номінації «ЕФЕКТИВНИЙ ТОП-МЕНЕДЖЕР»

04 лютого 2020 року у столичному готелі Radisson Blue Hotel відбулася щорічна міжнародна церемонія відзначення найбільш успішних жінок «Королева фінансового успіху 2019». Головна мета проекту - визнання заслуг найбільш успішних жінок, які працюють в банківському та небанківському фінансовому секторі України. В рамках заходу лауреатом номінації «ЕФЕКТИВНИЙ ТОП-МЕНЕДЖЕР» стала Радник Голови Правління КРИСТАЛБАНКу Ніна Мітіна.

Ніна Мітіна має 34-річний стаж у банківському бізнесі. Першою школою професіоналізму та становлення у кар’єрі став «ПРОМІНВЕСТБАНК», де топ-менеджер відповідала за різні ділянки: кредитні ресурси, валютне управління, управління кредитування. Крім того, брала участь у реалізації фінансування інвестиційних проектів будівництва коксохімічних заводів (Харківського та Горлівського), у будівництві заводу з виробництва енергозберігаючої кам’яної вати за новими технологіями із застосуванням торгового фінансування. Також у повній реконструкції та будівництві нових печей ВАТ «Енергомашспецсталь» та реконструкції цеху зі збору вітряних млинів ВАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування». Працювала над успішною реалізацією проектів зі створення фонду фінансування будівництва доріг, житлових комплексів, будівництва свинокомплексів, комбікормових заводів, м’ясокомбінатів, підприємств вугільного сектору економіки, аграрного та рітейлу. Наступними етапами кар’єрного росту був розвиток корпоративного бізнесу у «Сбербанку РОСІЇ», а також управлінський досвід на посаді Голови Наглядової ради у «Європромбанку». З 2019 року Ніна Мітіна займає посаду Радника Голови Правління КРИСТАЛБАНКу.

«Робота у банку дає можливість знайти себе у різних сферах: аналітиці, фінансах, продажах, технологіях тощо. Вона надзвичайно відповідальна, адже будувати довгострокові та взаємовигідні стосунки з клієнтами можуть лише висококваліфіковані банківські спеціалісти. КРИСТАЛБАНК, перш за все, – команда фахівців із вагомим досвідом роботи у банківському секторі. Вважаю, що наш успіх в Україні – це успіх нашого колективу та його ефективної роботи», - прокоментувала перемогу Ніна Мітіна.

2020.02.05 483

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація