0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Внесення змін до Тарифів на розрахунково-касове обслуговування юридичних осіб

До уваги Клієнтів!

Доводимо до Вашого відома, що з 01 липня 2020 року та з 27 липня 2020 року АТ «КРИСТАЛБАНК» вносить зміни до тарифних пакетів комісійної винагороди на розрахунково-касове що надається ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ, ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ – ПІДПРИЄМЦЯМ та ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ НЕЗАЛЕЖНУ ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ. А саме:

з 01 липня 2020 року:

  • тарифні пакети «START», «START» - нотаріуси, адвокати (самозайняті особи)», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «AKTYV-FC», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE» та «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ» доповнюються новим пунктом «За обслуговування рахунку в євро» зі сплатою комісії в розмірі 0,0025% від суми залишку на рахунку за кожний день за умови, що сума залишку на ранок дня становила 100 000,00 євро чи більше.

з 27 липня 2020 року:

  • вартість платежу в системі "Клієнт-Банк" в національній валюті на рахунки за межами АТ «КРИСТАЛБАНК» в операційній час становитиме 3,00 грн. (тарифні пакети «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE» та «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ»);
  • кількість безкоштовних платежів в системі «Клієнт-Банк» в національній валюті становитиме 0 шт. (тарифні пакети «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE» та «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ»);
  • в тарифному пакеті «START» - нотаріуси, адвокати (самозайняті особи)» вартість платіжного доручення в національній валюті на рахунки фізичних осіб як за документом в системі “Клієнт-Банк”, так і за документом на паперовому носії, становитиме 0,5% від суми платежу.

З новими Тарифами Ви можете ознайомитись за посиланням, а також у будь-якому відділенні АТ «КРИСТАЛБАНК».

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація