0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Apple Pay стає доступним держателям карток КРИСТАЛБАНКу

Безпечніший, більш захищений та конфіденційний засіб оплати за допомогою iPhone та Apple Watch

Київ – 21 липня 2020 р. — Від сьогодні держателі карток КРИСТАЛБАНКу отримали можливість користуватися Apple Pay – безпечнішим, більш захищеним та конфіденційним платіжним інструментом, який дозволяє не торкатися кнопок платіжного терміналу та не передавати готівку з рук в руки. Інноваційні технології iPhone гарантують безпеку кожної транзакції в Apple Pay.

Щоб здійснити оплату, достатньо піднести iPhone чи Apple Watch до платіжного терміналу. Кожна транзакція через Apple Pay надійно захищена – користувачу необхідно пройти аутентифікацію за допомогою Face ID, Touch ID чи пароля, окрім щоразу задіюється унікальний одноразовий динамічний код безпеки. З Apple Pay Ви можете розраховуватися в продуктових магазинах, аптеках, таксі, ресторанах, кав’ярнях та багатьох інших місцях.

Користувачі також можуть швидко і зручно здійснювати покупки за допомогою Apple Pay на iPhone, iPad чи Mac у додатках та на сайтах, відкритих у web-браузері Safari, водночас не потрібно створювати облікові записи чи заповнювати довгі платіжні форми. З Apple Pay набагато простіше замовити доставку продуктів, оплачувати покупки в інтернет-магазинах, купувати квитки та багато іншого. Також Apple Pay доступний при оплаті у додатках і для Apple Watch.

В основі Apple Pay лежать безпека та конфіденційність. Коли Ви додаєте кредитну чи дебетну картку до Apple Pay, номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього картці присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується та безпечно зберігається на чипі «Елементу Безпеки» Вашого гаджету.

Налаштувати Apple Pay дуже легко. Щоб додати кредитну чи дебетну картку Mastercard від КРИСТАЛБАНКу до Apple Pay, достатньо зайти у додаток Wallet на iPhone, натиснути на значок плюса і слідувати інструкціям. Apple Pay готовий до використання, щойно Ви прив’язали картку до iPhone, Apple Watch чи Mac. Держателі карток Mastercard від КРИСТАЛБАНКу, як і раніше, продовжать користуватися всіма перевагами карткових продуктів, які пропонує КРИСТАЛБАНК своїм клієнтам.

Детальніше про Apple Pay читайте на сайті або за посиланням.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація