0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК вчетверте отримав звання «Банк №1 за умовами іпотечного кредитування» у рамках XII всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ–2020»

28 жовтня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15, IQ BUSINESS CENTER, відбулася урочиста церемонія нагородження у рамках XII всеукраїнського конкурсу «БАНК РОКУ–2020», який щороку проводить Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ». КРИСТАЛБАНК вчетверте отримав звання «Банк №1 за умовами іпотечного кредитування». Диплом та почесну нагороду за досягнення банку у сфері іпотечного кредитування на церемонії отримав Заступник Голови Правління КРИСТАЛБАНКу Казаков Євген.

КРИСТАЛБАНК спільно з ПрАТ «ХК «Київміськбуд» реалізує унікальну програму кредитування «Від мрій – до дій» з рекордно низькими процентними ставками за користування кредитними коштами – від 0,01% річних. Програма приваблива не лише завдяки дуже низькій вартості обслуговування кредиту. Серед інших її переваг, швидкий процес надання коштів та спрощений пакет документів для отримання позитивного рішення, а також диференціація умов кредиту залежно від кількості кімнат у квартирі чи апартаментах, які купує клієнт, і відсутність витрат на оцінку нерухомості.

«Команда КРИСТАЛБАНКу чітко розуміє, що найголовніше для потенційного клієнта сьогодні – це швидкість ухвалення рішення й процентна ставка. Ми намагаємося це втілити в життя»,- прокоментував Голова Правління Леонід Гребінський.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація