A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

«КристалАгро» - новий пілотний проєкт від КРИСТАЛБАНКу

Сьогодні світ все частіше стикається з глобальною проблемою - дефіцитом харчових продуктів. Населення планети постійно зростає, а землі, придатної для введення сільського господарства, стає все менш.

01 липня 2021 року в Україні відкриється ринок землі, який дозволить багатьом господарникам залучати земельний ресурс та продовжити розвивати аграрний бізнес.

КРИСТАЛБАНК, найближчим часом, планує запропонувати усім бажаючим фінансове вирішення цього питання – пілотний проект нової програми кредитування фізичних осіб на купівлю земельних ділянок - «КристалАгро».

При розробці умов програми кредитування «КристалАгро» ми враховували різні потреби та напрямки діяльності майбутніх позичальників:

  1. Для фізичних осіб, які планують займатися фермерським господарством буде запропоновано кредит від 8,5% річних в гривні та буде застосовуватися нарахування відсотків за кредитом в залежності від сезонності господарських робіт (посівна, збір вражаю, реалізація вражаю).
  2. Для фізичних осіб, які планують використовувати сільськогосподарську землю як потенційно прибутковий інвестиційний актив, ми запропонуємо фіксовану ставку 14% річних в гривні строком до 3-х років.

Надання кредитів за проектом «КристалАгро» планується на строк – до 20 років з початковим внеском – від 10 % від оціночної вартості землі.

«Наш пілотний проєкт «КристалАгро» безумовно стане в нагоді всім фізичним особам, які слідкували та чекали відкриття ринку землі. Вважаємо цей крок держави вчасним та направленим для підтримки вітчизняних аграріїв, в першу чергу середніх та малих підприємств. Затверджуючи умови за якими фізична особа зможе придбати до 100 га що дозволяється з 01 липня, ми враховували потенційний попит та досвід людей, які є справжніми професіоналами в аграрній справі та впевнені, що кредитування «КристалАгро», завдяки лояльним ставкам та довготривалому строку кредитування, допоможе збільшити земельний банк аграрному сектору», - зазначив Голова Правління Л.А. Гребінський.

Детальна інформація щодо пілотного проєкту кредитної програми «КристалАгро»: 

0 800 505 599 (безкоштовно в межах України)

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація