0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       

Платіть смартфоном з Mastercard у Бухта на Річковому вокзалі та River Mall – отримайте знижку 10% на смачну їжу та безалкогольні напої

З 20 серпня по 30 вересня 2020 року платіть смартфоном з Mastercard від КРИСТАЛБАНКу у Бухта на Подолі та Бухта ТРЦ River Mall – отримуйте знижку 10% на смачну їжу та безалкогольні напої.

Як скористуватися пропозицією:

  • З 20 серпня по 30 вересня завітати на Бухту на Річковому вокзалі або в ТРЦ RiverMall. А ще краще –відвідати обидві та й не один раз.
  • Оплатити замовлення безконтактно карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу у смартфоні чи смарт-годиннику.
  • Заощадити 10% на замовленні. Пропозиція поширюється на весь асортимент їжі та безалкогольних напоїв у торговельних точках, позначених інформаційними матеріалами про акцію.

*Акція діє з 20.08.2020 до 30.09.2020 р. на території закладу «Бухта Food Station» на Річковому вокзалі за адресою: м. Київ, Поштова площа, 3а у наступних торговельних точках: Smoked Mexico, «Справжні Чебуреки», «Одесский привоз», «Одиссей», Fish&Chips, Khu Yum, Black Burger, Bimbo, «Ребро», Ramyon Baby, «Альтруїст», Waffle Bar, Wok factory, Bali Hai, Gonzo та на території закладу «Бухта River Mall» за адресою: м. Київ, Дніпровська набережна, 12 у наступних торговельних точках: WOK star, Sofra, Ramyun Baby, JOLLY. Деталі на сайті www.mastercard.ua

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація